name="description" content="">

Santo Domingo SUPER VIP + Altos de Chavon

HARMONOGRAM NA SEZON ZIMOWY OD 04/11/2020 - ŚRODA i SOBOTA

(do 4. listopada ze względu na tzw. "niski sezon", prosimy o wcześniejszy kontakt w celu podania daty organizacji wycieczki)

 • niepowtarzalny program w skali kraju
 • grupa maksymalnie 20. uczestników!
 • Altos de Chavon
 • bilety wstępu w cenie
 • lunch w cenie
 • najlepszy polski przewodnik

Wycieczka, która zapewne stanie sie hitem jak w przypadku "Saony dla odkrywców", czyli kolejna forma zwiedzania bez komercji i dla prawdziwych podróżników. Program tej wycieczki ma pokazać Wam prawdziwe oblicze stolicy, czyli mniej historii, a więcej codziennego życia tej prawie 3-milionej metropolii. W programie oczywiście będzie Zona Colonial (najstarsze osiedle mieszkalne obu Ameryk) z takimi atrakcjami jak: Alcazar, Panteon, katedra z placem Kolumba, plac hiszpański, El Conde. Jednak będzie to inna forma zwiedzania tego miejsca. Zejdziemy z utartych szlaków turystycznych, aby poczuć sielankowy klimat pijąc piwo lub kawę na jednym z okolicznych placów czy kręcąc się po zabytkowych uliczkach. Zjemy obiad w typowej lokalnej knajpce, zapalimy cygaro, skosztujemy rumu. To sprawi, ze poczujecie sie jak mieszkańcy tej dzielnicy. Ale to nie wszystko! W programie również: jaskinie Tres Ojos, Faro de Colon, kolejka gondolowa Teleferico (ukaże nam miasto z lotu ptaka), pałac prezydencki wraz z dzielnicą Gazcue, nowoczesna dzielnica Downtown i nadmorski bulwar, czyli Malecon! A w drodze do Santo Domingo odwiedzimy jeszcze Altos de Chavon, czyli słynne miasteczko zbudowane z wapienia koralowego, które znajduje się nad rzeką Chavon. Miejsce tak malownicze, że stało się scenerią do wielu filmów, a w samym jego sąsiedztwie swoje wille posiadają bogacze z całego świata. Całość zaprojektowana z detalami, aby oddawało architekturę i klimat śródziemnomorskiej, historycznej wioski.

Cała wycieczka w kameralnej grupie dla jeszcze lepszego odbioru. W związku z tym liczba dostępnych miejsc jest bardzo ograniczona. Na tej wycieczce zawsze będzie Wam towarzyszył najlepszy przewodnik, aby zarazić Was pasją tego miejsca! 

Informacje praktyczne:​

 • powrót ok. 19:00 w zależności od hotelu
 • prosimy o zabranie vouchera (dowodu wpłaty - wersja w telefonie akceptowalna)
 • napoje do obiadu dodatkowo płatne
 • wycieczka nie ma w programie chodzenia po muzeach; czas ten jest spożytkowany aby zobaczyć inne części metropolii wymienione w opisie
 • na wycieczkę odbieramy Państwa z hotelu i odwozimy do hotelu po wycieczce

Nietuzinkowy i niekomercyjny program w malutkich grupach ukazujący stolicę z innej perspektywy!

Punta Cana

Bayahibe/La Romana

Cena

$100.00

First minute

$84.99
$30.00 przedpłaty
Rezerwuj

Rezerwując online płacisz tylko $30.00 przedpłaty !! Pozostała kwota zostaje pobrana po przylocie